Ścianki reklamowe

Wykonujemy ścianki na wymiar Klienta

Ścianki wystawiennicze

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na reklamę, postaw na profesjonalne ścianki wystawiennicze. Dzięki nim wyróżnisz swoje stoisko oraz przyciągniesz uwagę klientów i wzbudzisz zainteresowanie produktem.

 

Ścianki wystawowe są doskonałą propozycją na targi

Jeśli chcesz wykorzystywać ścianki wystawowe na targach, musisz liczyć się z częstym ich przewożeniem – dlatego istotne jest, by zostały one solidne wykonane. Ścianki reklamowe powinny być w związku z tym  wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dostępne w naszej ofercie ścianki wystawiennicze to połączenie jakości z łatwością montażu i demontażu.

 

Ścianki banerowe

Dobrze zaprojektowane ścianki banerowe umożliwiają przekazanie klientom propozycji produktów lub usług bez konieczności ograniczania się do niewielkiej przestrzeni. W ten sposób możesz zaprojektować reklamę, która będzie przyciągała uwagę.

Dostępne w naszej ofercie ścianki banerowe to wysoka jakość wykonania. Zależy na na zaufaniu naszych Klientów dlatego wykonujemy nasze produkty z materiałów najwyższej jakości.

 

Zainwestuj w ścianki banerowe, by wyróżnić swoją ofertę

Postaw na nasze ścianki banerowe, jeśli zależy Ci na niezawodnych produktach. Nasze ścianki reklamowe umożliwiają szybki montaż i demontaż, a w zależności od potrzeb możesz wymieniać w nich grafiki. Nawet niewielkie zmiany ekspozycji to sprytny, a zarazem szybki sposób na to, aby zachęcić Klientów do zapoznania się z prezentowanym asortymentem z bliska.

 

Ścianki muzealne

W przypadku wystaw lub wernisaży z pewnością ważną rolę odgrywają ścianki muzealne. Organizacja stałej lub czasowej ekspozycji dzieł sztuki jest złożonym przedsięwzięciem, w którym znaczącą rolę gra również odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. W zależności od wielkości wystawy, ale również wymagań poszczególnych artystów konieczne może być reorganizowanie sali, dlatego warto zainwestować w ścianki muzealne łatwe w montażu i demontażu. Będą doskonale dzielić przestrzeń na poszczególne strefy, a jednocześnie wyznaczać kierunek i ścieżkę zwiedzania.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem