Ścianki reklamowe

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na reklamę, postaw na profesjonalne ścianki wystawiennicze. Dzięki nim wyróżnisz swoje stoisko oraz przyciągniesz uwagę klientów i wzbudzisz zainteresowanie produktem. Wykonujemy ścianki wystawowe na wymiar Klienta.

Ścianki wystawowe

Jeśli chcesz wykorzystywać ścianki wystawowe na targach, musisz liczyć się z częstym ich przewożeniem – dlatego istotne jest, by zostały one solidne wykonane. Ścianki reklamowe powinny być w związku z tym  wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dostępne w naszej ofercie ścianki wystawiennicze to połączenie jakości z łatwością montażu i demontażu.

Ścianki wystawiennicze są doskonałą propozycją na targi

Klienci wybierać mogą spośród ścianek tekstylnych i panelowych, wykonywanych z lekkich i stabilnych profili aluminiowych oraz wypełnienia z tkaniny poliestrowej, PCV, dibondu lub wypełnienia HDF. Nadruk wykonywany jest na jednej lub obu stronach, za pomocą metody sublimacji lub metody UV. Profile aluminiowe dostępne są w wersji anodowanej lub w dowolnym kolorze z palety RAL. Wymiary dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów, jesteśmy otwarci nawet na niestandardowe projekty.

Ścianki banerowe

Dobrze zaprojektowane ścianki banerowe umożliwiają przekazanie klientom propozycji produktów lub usług bez konieczności ograniczania się do niewielkiej przestrzeni. W ten sposób możesz zaprojektować reklamę, która będzie przyciągała uwagę. Dostępne w naszej ofercie ścianki banerowe to wysoka jakość wykonania.

Zainwestuj w ścianki banerowe, by wyróżnić swoją ofertę

Zależy nam na zaufaniu naszych Klientów dlatego wykonujemy nasze produkty z materiałów najwyższej jakości. Postaw na nasze ścianki banerowe, jeśli zależy Ci na niezawodnych produktach. Nasze ścianki reklamowe umożliwiają szybki montaż i demontaż, a w zależności od potrzeb możesz wymieniać w nich grafiki. Nawet niewielkie zmiany ekspozycji to sprytny, a zarazem szybki sposób na to, aby zachęcić Klientów do zapoznania się z prezentowanym asortymentem z bliska.

Ścianki muzealne

W przypadku wystaw lub wernisaży z pewnością ważną rolę odgrywają ścianki muzealne. Organizacja stałej lub czasowej ekspozycji dzieł sztuki jest złożonym przedsięwzięciem, w którym znaczącą rolę gra również odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. W zależności od wielkości wystawy, ale również wymagań poszczególnych artystów konieczne może być reorganizowanie sali, dlatego warto zainwestować w ścianki muzealne łatwe w montażu i demontażu. Będą doskonale dzielić przestrzeń na poszczególne strefy, a jednocześnie wyznaczać kierunek i ścieżkę zwiedzania.

Funkcjonalne ścianki reklamowe w różnych wariantach

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroką gamę ścianek reklamowych, przystosowanych do różnych zastosowań. Ścianki do ekspozycji zewnętrznej z solidną betonową podstawą doskonale sprawdzą się na imprezach plenerowych, podświetlane ledowo — w miejscach, gdzie materiał eksponowany jest w godzinach nocnych. Ścianki skośne i w wariancie łukowym to propozycja dla Klientów szukających dynamicznych rozwiązań dedykowanych nowoczesnym przestrzeniom.

<

W naszej ofercie znajdują się także minimalizujące hałas ścianki akustyczne oraz praktyczne ścianki modułowe, zapewniające możliwość dowolnego skonfigurowania ekspozycji.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem