Stoiska targowe

Stoisko targowe to nowoczesna forma reklamy, oddziałująca na wszystkie zmysły potencjalnego odbiorcy. Podczas wystaw czy targów to właśnie jego wygląd i design może przyciągnąć wzrok i zachęcić do podejścia i zapoznania się z ofertą danej marki. Nasze stoiska do samodzielnego montażu wyróżniają się wysoką jakością i łatwością obsługi, a także możliwością dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb.

Stoiska do szybkiego montażu

Stoiska do samodzielnego montażu, które proponujemy, to produkty bardzo łatwe w instalacji. Można je szybko rozstawić bez użycia narzędzi, a po zakończeniu eventu równie sprawnie rozłożyć i przewieźć bez konieczności posiadania dużego auta. Nasze stoiska promocyjne składają się z połączonych ze sobą modułów, dzięki przemyślanej konstrukcji, szerokiej gamie akcesoriów wystawienniczych są to z pewnością stoiska do szybkiego montażu, z którym poradzi sobie każdy.

W ofercie znajdują się nowoczesne stoiska z wypełnieniem tekstylnym z tkaniny poliestrowej lub panelowym z PCV, dibondu bądź płyty HDF. Doskonałej jakości grafika nadrukowywana jest metodą sublimacji lub UV, jej wymiana jest szybka i prosta, dzięki czemu można zawsze zaktualizować wygląd stoiska. Lekkie i solidne profile aluminiowe, na których bazuje konstrukcja, dostępne są w wersji anodowanej lub pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Modułowa budowa stoiska pozwala na skonfigurowanie go w odpowiedni sposób i optymalne dopasowanie do potrzeb. Szeroka gama produktów umożliwia dodatkowe doposażenie stoiska np. w ladę promocyjną, oświetlenie czy stojak na ulotki.

Niestandardowe stoiska targowe

Niestandardowe stoiska targowe budzą dużo większe zainteresowanie niż typowe konstrukcje, do których ludzie są już przyzwyczajeni. Warto zadbać o to, aby promocja Twojej firmy wyróżniała się na tle innych reklam, a nowoczesne stoiska wystawiennicze, zbudowane na bazie naszych systemów modułowych, są na to świetnym sposobem. Umożliwiają stworzenie oryginalnej targowej ekspozycji (nawet wielkogabarytowej), która przyciąga uwagę. W naszej ofercie posiadamy propozycje zarówno dla osób poszukujących rozwiązań klasycznych, jak i dla zwolenników niestandardowych stoisk targowych. Unikalny design, atrakcyjne rozwiązania graficzne i zgodne z najnowszymi trendami sposoby prezentacji materiału reklamowego to gwarancja sukcesu.

Stoiska promocyjne — bogata oferta

Wśród naszych propozycji znajdziesz niestandardowe stoiska targowe, które doskonale sprawdzą się podczas dużych wydarzeń, jak i stoiska degustacyjne na kameralne eventy. Oferujemy asortyment w wielu rozmiarach. Wszystkie prezentowane w tej kategorii produkty to stoiska do samodzielnego montażu, na których wykonujemy profesjonalny nadruk grafik przesłanych przez klienta. Do wyboru są modele klasyczne, zawierające podstawowe elementy, jak i rozbudowane propozycje z zapleczem, portalem, ścianką reklamową czy banerową prezentacją oferty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem stoisk.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem