Stoiska targowe

Niestandardowe stoiska targowe

Niestandardowe stoiska targowe budzą dużo większe zainteresowanie niż typowe konstrukcje, do których ludzie są już przyzwyczajeni. Warto zadbać o to, aby promocja Twojej firmy wyróżniała się na tle innych reklam, a nowoczesne stoiska wystawiennicze, zbudowane na bazie naszych systemów modułowych, są na to świetnym sposobem. Umożliwiają stworzenie oryginalnej targowej ekspozycji (nawet wielkogabarytowej), która przyciąga uwagę.

Stoiska do szybkiego montażu

Stoiska do samodzielnego montażu, które proponujemy, to produkty bardzo łatwe w instalacji. Można je szybko rozstawić bez użycia narzędzi, a po zakończeniu eventu równie sprawnie rozłożyć i przewieźć bez konieczności posiadania dużego auta. Nasze stoiska promocyjne składają się z połączonych ze sobą modułów, dzięki przemyślanej konstrukcji, szerokiej gamie akcesoriów wystawienniczych są to z pewnością stoiska do szybkiego montażu, z którym poradzi sobie każdy.

Stoiska promocyjne – bogata oferta

Wśród naszych propozycji znajdziesz niestandardowe stoiska targowe, które doskonale sprawdzą się podczas dużych wydarzeń, jak i stoiska degustacyjne na kameralne eventy. Oferujemy asortyment w wielu rozmiarach. Wszystkie prezentowane w tej kategorii produkty to stoiska do samodzielnego montażu, na których wykonujemy profesjonalny nadruk grafik przesłanych przez klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem stoisk.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem