Konstrukcje podświetlane

Za pomocą energooszczędnego oświetlenia typu LED możliwe jest jeszcze skuteczniejsze wyeksponowanie przestrzeni reklamowej i zapewnienie jej perfekcyjnej widoczności o każdej porze dnia i nocy. Podwieszane lub wolnostojące konstrukcje podświetlane znajdują swoje zastosowanie zarówno na stoiskach targowych i wystawowych, jak i w galeriach handlowych, biurach czy punktach usługowych.

Podświetlane ramy tekstylne

Nowoczesne podświetlane ramy tekstylne są propozycją kierowaną do wszystkich firm, które chcą się wyróżnić swoją ofertą. Są stosunkowo łatwe w transporcie, a dodatkowe oświetlenie sprawia, że wydrukowana grafika jest szczególnie wyeksponowana. Warto wybrać taki sposób na reklamę swojej firmy czy produktu, ponieważ bez problemu możesz zmieniać jej treść; dzięki temu możesz zaakcentować pojawienie się nowości w ofercie firmy.

 

Doskonała widoczność i wszechstronne zastosowanie

Podświetlane ramy tekstylne wykonywane są z tkaniny poliestrowej, zadrukowanej metodą sublimacji. Ich ogromną zaletą jest bardzo prosty i szybki montaż oraz demontaż. Wymiana grafiki na nową jest bezproblemowa, więc z ramy korzystać można przez długi czas. Zachęcamy Klientów do personalizacji projektu, dzięki będzie on w pełni odpowiadać potrzebom konkretnej przestrzeni reklamowej. Istnieje możliwość dostosowania oświetlenia LED do grubości profili, zamówienia niestandardowego wymiaru oraz wyboru odcienia stelażu aluminiowego.

 

Wszechstronne ścianki podświetlane LED to propozycja dla Klientów poszukujących prostej formy i skuteczności. Stojące ścianki reklamowe z wypełnieniem tekstylnym z tkaniny poliestrowej mogą posiadać grafikę po jednej stronie lub obu stronach.

 

Konstrukcje podświetlane wolnostojące

W bogatej ofercie systemów wystawienniczych i reklamowych posiadamy nowoczesne oraz funkcjonalne stoiska promocyjne z podświetleniem ledowym. Zbudowane z aluminiowych ram i nadrukowanego na materiale tekstylnym motywu graficznego, wyróżniają się lekkością i zarazem stabilnością. Oświetlenie typu LED pozwala doskonale podkreślić grafikę i przyciągnąć wzrok potencjalnych odbiorców, nawet z większej odległości. Oświetlenie jest starannie dopasowywane do konkretnej konstrukcji, by zapewnić optymalny efekt i jak największą energooszczędność.

 

Konstrukcje podświetlane podwieszane

Konstrukcje podwieszane skutecznie zwracają uwagę i pozwalają na zaprezentowanie przekazu reklamowego nawet przy dostępności jedynie niewielkiej wolnej przestrzeni. Są dobrze widoczne z daleka, świetnie sprawdzają się w zatłoczonych miejscach, w których tradycyjne formy reklamy byłyby trudne do wyeksponowania.

 

W przypadku konstrukcji podwieszanych stosuje się oświetlenie dopasowane do konkretnego modelu m.in. oświetlenie LED płaszczyznowe lub krawędziowe oraz oświetlenie typu AluCorn.

 

W firmie ELSTAR od ponad 35 lat zajmujemy się produkcją najwyżej jakości polskich systemów wystawienniczych i reklamowych. Konstrukcje podświetlane stanowią ważną część naszej oferty, adresowaną do wymagających Klientów z wielu branż, poszukujących sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań dla swojej firmy.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem