Systemy wyposażenia sklepów

Przestrzeń handlowa to miejsce idealne na reklamowanie produktów, które przecież znajdują się w zasięgu wzroku. Nowoczesne i estetyczne systemy wyposażenia sklepów pozwalają w odpowiedni sposób zaprezentować ofertę i podkreślić jej walory, a także zwrócić uwagę odbiorcy na aktualne promocje. Pełniąc funkcje praktyczne, w międzyczasie budują rozpoznawalność marki, poprzez stałą prezentację loga czy zastosowanie kojarzonych z marką kolorów.

Skuteczne systemy prezentacji sklepowej

Wyposażenie sklepu powinno działać na jego korzyść, zachęcając klientów do zakupów. Odpowiednio dobrane systemy prezentacji sklepowej sprawiają, że oferowane produkty są lepiej wyeksponowane, a dzięki temu są chętniej wybierane. Przestrzeń handlowa jest także doskonałym miejscem do tego, by wykorzystując praktyczne walory elementów systemu sklepowego, budować tożsamość i rozpoznawalność marki. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak lada sklepowa czy wieszak sklepowy z wypełnieniem tekstylnym z tkaniny poliestrowej, umożliwiającym nadrukowanie dowolnej grafiki ekologiczną metodą sublimacji. To doskonałe przestrzenie reklamowe, które warto wykorzystać!

Ważną funkcję w sklepie pełnić może baner reklamowy — ta podwieszana konstrukcja posiada system zawiesi linkowych staranie dopasowany do konkretnej wagi, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla klientów sklepu. Produkty z naszej oferty mogą zostać wykonane w wymiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb, także w wersji z podświetleniem.

Półki sklepowe

Funkcjonalne i estetyczne półki to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego sklepu. Pozwalają na przejrzystą prezentację towaru, wyeksponowanie jego walorów i uporządkowanie. Atrakcyjny design z nadrukowaną grafiką przyciąga wzrok i pełni jednocześnie funkcję reklamową. Specjalne półki sklepowe to tylko niektóre z rozwiązań możliwych do zastosowania w Twoim lokalu handlowym. Poza tymi produktami oferujemy także nowoczesne regały sklepowe, lady, banery czy ekspozytory oraz całe systemy prezentacji sklepowej.

Regały reklamowe

Nowoczesne regały sklepowe to specjalne ścianki z wybraną grafiką, po jednej lub po obu ich stronach. Takie prezentacyjne systemy sklepowe możesz wykorzystać, aby dodatkowo zaakcentować aktualnie trwającą akcję promocyjną. Regały sklepowe z nadrukiem doskonale posłużą również do podkreślenia wystroju salonu firmowego.
Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu sklepu w efektownie podświetlone, nowoczesne regały czy półki sklepowe, zwiększasz realne szanse na sprzedaż produktów.

Prezentacyjne systemy sklepowe ELSTAR

Na naszej stronie internetowej prezentujemy przykładowe systemy wyposażenia sklepów. Wszystkie dostosowywane są do oczekiwań naszych klientów. Systemy prezentacji sklepowej ELSTAR to połączenie najwyższej jakości i precyzji wykonania z łatwą obsługą i estetyką. Prosty montaż i demontaż, bezproblemowa wymiana grafik oraz profesjonalny nadruk zapewniający głębokie nasycenie kolorów to gwarancja satysfakcji najbardziej wymagających Klientów.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem