Stoiska modułowe easy frames

Stoiska modułowe typu Frame - Easy Frames - z wypełnieniem tekstylnym lub panelowym na rzep to wyjątkowo innowacyjna opcja dla Klientów poszukujących skutecznych, a zarazem elastycznych i estetycznych rozwiązań. Modułowa budowa pozwala na dowolne zestawianie ze sobą wielu elementów systemu, by w prosty sposób stworzyć stoisko optymalnie dopasowane do potrzeb, w zależności od charakteru imprezy czy reklamowanego produktu lub usługi.

Easy Frames — prosta budowa, wiele możliwości

Easy Frames to system, w którym stawiamy na prostotę, połączoną z najwyższą jakością wykonania. Jego bazą są solidne aluminiowe ramy z nawierconymi otworami, a także szereg funkcjonalnych akcesoriów. Ramy można skręcać ze sobą bez użycia narzędzi, co znacznie przyspiesza i ułatwia budowę stoiska. Po obu stronach ramy możliwe jest zamontowanie grafiki nadrukowanej na tkaninie obszytej uszczelką lub takim materiale jak dibond czy PCV. W naszej ofercie dostępne są także nowoczesne ramy gięte, które nadadzą stoisku wyjątkowo dynamiczny wygląd. Lekka, a jednocześnie stabilna konstrukcja zapewnia doskonałą mobilność, dzięki czemu system Easy Frames sprawdza się podczas targów i konferencji.

Stoiska typu Frame – komfortowa obsługa i oszczędność

Stoiska typu Frame to propozycja dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie komfort, a także oszczędność czasu i pieniędzy. System cechuje nie tylko łatwy montaż i demontaż samych ram, ale też możliwość bezproblemowej i szybkiej wymiany grafiki. Dzięki temu wystawa może zmieniać się cyklicznie, bez konieczności ponoszenia dużych dodatkowych kosztów. Ramy modułowe są wielokrotnego użytku, a ich wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nasz system Easy Frames okazuje się nieoceniony podczas przygotowania stoiska na targi czy konferencję, tworzenia personalizowanej ścianki reklamowej bądź wydzielania osobnej strefy z większej przestrzeni. Galerie handlowe, hotele, punkty usługowe, hale wystawiennicze, galerie sztuki czy muzea — wszędzie tam znajduje swoje zastosowanie.

Stoiska modułowe typu Frame — nieograniczone możliwości personalizacji

Główną zaletą systemu Easy Frames jest nieomal nieograniczona możliwość personalizacji stoiska targowego. Mobilne ramy modułowe można dowolnie łączyć ze sobą i wypełniać grafikami nadrukowanymi na wybranym podłożu. W stworzeniu wymarzonego stoiska pomogą także liczne funkcjonalne akcesoria. Wśród nich znajdują się m.in. mocowania lampy, podpory półki czy praktyczne uchwyty. Możliwość łatwej rozbudowy i wprowadzania modyfikacji zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba, to najmocniejsze punkty modułowego systemu.

Firma ELSTAR od lat stawia na najwyższą jakość, połączoną z prostotą i wygodą zastosowania systemów wystawienniczych i reklamowych. Dużą wagę przywiązujemy również do możliwości personalizacji każdego projektu. Easy Frames to system doskonale realizujący te założenia. W naszej ofercie znajdują się stoiska typu Frame w różnych wymiarach i wariantach np. szeregowe, z ladą, z nadstawką czy podświetleniem.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem