Ramy reklamowe

Ramy reklamowe to propozycja dla galerii handlowych, sklepów firmowych, lotnisk czy innych miejsc użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się także na podświetlane ramy tekstylne. Bez problemu wymienisz także grafikę wewnątrz ramy, dlatego możesz wykorzystywać ją także do promocji najnowszych produktów lub cyklicznych ofert.

Ramy tekstylne i panelowe

Nasza firma oferuje ramy tekstylne i panelowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dopasowujemy wymiary do wymagań naszych klientów, dlatego w przypadku niestandardowej wielkości zapraszamy do kontaktu. Ramy tekstylne posiadają wypełnienie z tkaniny poliestrowej, zadrukowanej ekologiczną i ekonomiczną metodą sublimacji. W przypadku ram panelowych stosuje się wypełnienie ze spienionego PCV lub dibondu oraz nadruk metodą UV. Oba rozwiązania sprawdzą się doskonale podczas organizowania wystaw czasowych i stoisk reklamowych, a także stałych ekspozycji.

Ramy tekstylne i panelowe

Dostępne w naszej ofercie ramy naścienne znajdują wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach. Mogą zostać wykorzystane jako reklamy podwieszane w pionie lub poziomie. Istnieje możliwość zawieszenia ich na ścianie lub suficie, a także zastosowania jako ramy wolnostojące. W każdym z tych przypadków gwarantują atrakcyjny efekt wizualny i stanowią doskonałą alternatywę np. dla tradycyjnej fototapety.

Łatwe w obsłudze ramy tekstylne i panelowe

Nasze ramy tekstylne i panelowe wykonywane są z wysokiej jakości profili aluminiowych i wybranego wypełnienia. Dzięki temu wyróżniają się unikalnym połączeniem trwałości, odporności na uszkodzenia i lekkości. Gwarantuje to świetną mobilność i łatwość obsługi. Kolejnym plusem jest prosty montaż i demontaż, jak również bezproblemowa wymiana grafiki. Dysponujemy modelami ram, w których grafika mocowana jest przy pomocy rzepu. Grafika składana w kostkę to kolejne ułatwienie przygotowane z myślą o mobilności i wygodzie naszych Klientów. Część modeli ram reklamowych można podświetlić za pomocą oświetlenia typu LED — pozwala to na osiągnięcie jeszcze lepszego efektu wizualnego i podkreślenie nasycenia barw.

Ramy reklamowe — oszczędność czasu i pieniędzy

Ramy tekstylne i panelowe mogą być użytkowane wielokrotnie, podczas różnych eventów branżowych lub jako element wystroju wnętrz. Dzięki możliwości łatwej wymiany grafiki Klienci zyskują szansę na zmianę dekoracji lub treści reklamowej bez konieczności zakupu nowej ramy. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

Firma ELSTAR od lat specjalizuje się w produkcji systemów wystawienniczych i reklamowych, zapewniając swoim Klientom dostęp do nowoczesnych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór ram reklamowych. Zapewniamy partnerskie podejście do współpracy i związaną z nim możliwość personalizacji projektu — ustalenia preferowanych wymiarów, pomalowania profili na dowolny kolor z palety RAL czy dokonania niezbędnych modyfikacji.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem