Ścianki i panele akustyczne

Ścianki akustyczne i panele akustyczne to prosty sposób na zwiększenie funkcjonalności biura czy zapewnienie komfortu użytkownikom wielu różnych przestrzeni. Swoje zastosowanie znajdują m.in. w galeriach handlowych, hotelach i salach konferencyjnych, czy też punktach usługowych. Dostępność szerokiej gamy rozwiązań i możliwość personalizacji projektu pozwalają na wybór optymalnego rozwiązania dla Twojego biznesu.

Ścianki dźwiękochłonne do biura

Ścianki dźwiękochłonne okazują się nieocenione podczas aranżowania przestrzeni biurowej. Nowoczesne biuro powinno wyróżniać się ergonomią, zapewniać pracownikom warunki komfortowe i jednocześnie sprzyjające efektywnej pracy. Nadmierny hałas może stanowić ogromny problem, utrudniać skupienie się na realizowanych zadaniach i zwiększać zmęczenie. Szczególnie problematyczny staje się w przestrzeniach typu open space, gdzie na niewielkiej powierzchni przebywa jednocześnie wielu pracowników. Zastosowanie dźwiękochłonnych ścianek działowych pozwala skutecznie poprawić izolację akustyczną, jednocześnie oddzielając od siebie poszczególne stanowiska i zapewniając komfortowe środowisko pracy.

Podwieszane panele dźwiękochłonne

Podwieszane panele akustyczne mogą być stosowane w wielu przestrzeniach, nie tylko biurowych. Swoje zastosowanie znajdują we wszystkich miejscach, gdzie wymagany jest odpowiedni efekt akustyczny np. na salach konferencyjnych, koncertowych czy wystawowych, w punktach usługowych czy nawet w prywatnych domach.

Rozwiązania dźwiękochłonne dopasowane do potrzeb Klienta

W naszej ofercie znajdują się wolnostojące ścianki akustyczne oraz podwieszane panele dźwiękochłonne. Ich konstrukcja bazuje na lekkich i solidnych profilach aluminiowych, dostępnych w wersji anodowanej lub pomalowanej na dowolny kolor z palety RAL. W ściankach i panelach stosuje się wypełnienie tekstylne z tkaniny poliestrowej, zadrukowanej jedno lub obustronne. Do wykonania nadruku wykorzystuje się ekologiczną i ekonomiczną metodę sublimacji. Istnieje możliwość nadrukowania dowolnej grafiki, której wymiana jest bezproblemowa, podobnie jak montaż i demontaż całej konstrukcji. Zastosowanie profesjonalnych mat dźwiękochłonnych zapewnia pożądaną poprawę akustyki.

Ścianki akustyczne a rozpoznawalność Twojej marki

Ścianki i panele akustyczne to nie tylko poprawa komfortu akustycznego, ale też skuteczne budowanie rozpoznawalności marki. Możliwość nadrukowania na obecnych w całej przestrzeni elementach wystroju loga firmy czy zastosowanie charakterystycznej dla marki kolorystyki to sprytny zabieg marketingowy, budujący tożsamość i rozpoznawalność.

W firmie ELSTAR wiemy, jak ważny dla efektywnej pracy jest komfort akustyczny. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych produktów dźwiękochłonnych i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Proponujemy produkty w dowolnych wymiarach, jesteśmy też otwarci na nietypowe projekty stworzone z myślą o przestrzeniach typu open space i innych narażonych na hałas.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem