Lady reklamowe

Nowoczesne lady reklamowe pełnią w branży wystawienniczej szczególną rolę — to do nich najpierw podchodzi potencjalny klient, by uzyskać więcej informacji czy pobrać materiały promocyjne. W naszej ofercie znajdują się lady targowe tekstylne i panelowe, których jakość pozwoli wywrzeć doskonałe pierwsze wrażenie.

Lady wystawiennicze

Profesjonalne lady wystawiennicze to nie tylko miejsca, na którym możesz umieścić materiały promocyjne, najczęściej pełnią funkcję powitalną, to także miejsce spotkania z nowymi Klientami. Dostępne w naszej ofercie lady wystawiennicze umożliwiają także zamieszczenie dodatkowej reklamy na froncie oraz powierzchni bocznej. Sprawdzą się doskonale na pierwszym planie stoiska promocyjnego, wyraźnie eksponując logo firmy, hasło reklamowe czy inny wybrany materiał. Wykonanie z lekkich profili aluminiowych sprawia, że są wytrzymałe i stabilne, a jednocześnie lekkie i łatwe do przenoszenia.

Lady Targowe

Wybierając lady targowe masz możliwość stworzenia spójnego stanowiska reklamowego. Zyskujesz także w ten sposób miejsce na wyeksponowanie materiałów promocyjnych. Lady targowe systemowe z naszej oferty dają możliwość łatwego montażu i demontażu, a co ważne – są produktami wielokrotnego użytku. W ofercie posiadamy wysokiej jakości lady promocyjne tekstylne lub panelowe. Lady tekstylne posiadają z reguły wypełnienie z tkaniny poliestrowej, a grafika nadrukowywana jest metodą sublimacji. W przypadku lad panelowych wykorzystuje się takie materiały jak PCV, dibond czy wypełnienie HDF; stosuje się nadruk UV.

Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że chętnie realizujemy projekty o niestandardowych wymiarach, możliwe jest także wybranie odpowiedniego koloru z palety RAL do pomalowania profili. Niektóre modele lad targowych umożliwiają elastyczną konfigurację i modułowe łączenie ścianek.

Lady degustacyjne

Jeśli chcesz zaprezentować nowości, lady degustacyjne z pewnością Ci to ułatwią. Klienci z chęcią odwiedzą stoiska degustacyjne prezentujące nowości czy produkty do degustacji. Atrakcyjna forma wizualna i wpadająca w oko grafika umiejscowiona na przodzie stoiska degustacyjnego to prosty sposób na budowanie strategii wizualnej marki. Proponujemy lady w różnych kształtach, zarówno prostopadłościanu, jak i łuku czy elipsy. Część modeli posiada możliwość podświetlenia, co znacznie zwiększa atrakcyjność całej konstrukcji, jej widoczność i potencjał reklamowy.

Lady promocyjne — buduj z nami rozpoznawalność marki!

Lady promocyjne umożliwiają umieszczenie dodatkowej reklamy w miejscu przyciągającym wzrok. To sprawia, że stoisko wyróżnia się na tle pozostałych oraz jest lepiej zapamiętywane. Stanowi to ważny element budowania strategii wizualnej marki. Stabilne, a jednocześnie lekkie konstrukcje z profili aluminiowych zapewniają doskonałą mobilność i mogą być wykorzystywane na wielu imprezach branżowych oraz jako element stałego wystroju przestrzeni.

Firma ELSTAR stawia na najwyżej jakości materiały, precyzję wykonania i nowoczesne rozwiązania. Nasze lady reklamowe to ważny element oferty — ich trwałość, funkcjonalność i łatwość obsługi zadowolą najbardziej wymagających specjalistów od marketingu.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem