Stoiska modułowe modular magnetic

Stoiska modułowe Modular Magnetic to oferta skierowana do Klientów poszukujących systemu wystawienniczego prostego w obsłudze, a jednocześnie wyjątkowo efektownego. Ta nowoczesna forma reklamy łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, a wypełnienie panelowe na magnes umożliwia szybką i bezproblemową wymianę grafiki. Dostępne są zestawy podstawowe do zbudowania stoiska składające się z 12 lub 24 paneli.

Stoiska modułowe o wszechstronnym zastosowaniu

Budowa stoiska z grafikami prezentującymi logo firmy, jej nazwę czy zdjęcia reklamowanych produktów to nowoczesna forma promocji, wyróżniająca się dużą skutecznością. Wielkoformatowe grafiki są dobrze widoczne i przyciągają wzrok, jednocześnie tworząc harmonijną całość z otoczeniem. Stoiska modułowe znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim podczas różnego rodzaju wystaw, targów i konferencji. Z powodzeniem wykorzystywane są także w przestrzeni publicznej np. na lotniskach czy dworcach. Sprawdzą się w galeriach handlowych, punktach usługowych i muzeach. Mogą być stosowane jako mobilne ścianki reklamowe wolnostojące lub stabilne stoiska.

System Modular Magnetic — wygodne łączenie paneli

Stoiska modułowe Modular Magnetic to systemy bazujące na wysokiej jakości anodowanych profilach aluminiowych Eltex Magnetic. Wyróżniają się one solidnością, a jednocześnie lekkością, co pozwala uzyskać walor mobilności. Wykonane z tych profili panele łączone są za pomocą paska magnetycznego, dzięki czemu budowa stoiska staje się prosta i szybka, podobnie jak wymiana grafiki. Oznacza to nie tylko bezproblemowy montaż i demontaż całości, ale też możliwość zmiany wystroju bez konieczności kupowania nowych ram — to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Stworzone z profili Magnetic ramy mogą posiadać wypełnienie panelowe z PCV lub dibondu, ewentualnie tkaniny obszytej uszczelką silikonową. Profile Magnetic można łączyć z wykazującą wysoką odporność i łatwą w montażu płytą HPL.

Stoiska modułowe do dowolnej konfiguracji

Tworząc systemy modułowe, pragnęliśmy zapewnić swoim Klientom możliwość stworzenia stoiska perfekcyjnie dopasowanego do ich potrzeb. Panele można łączyć ze sobą w dowolny sposób, budując prostą ściankę lub bardziej złożone stoisko. Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy niezbędnych akcesoriów, dzięki którym można dodatkowo doposażyć stoisko targowe w różne praktyczne elementy. Wśród akcesoriów znajdują się np. uchwyty, podstawy oświetleniowe czy półki.

ELSTAR — stoiska modułowe najwyżej jakości

Znajdujące się w ofercie firmy ELSTAR stoiska modułowe wyróżniają się najwyższą jakością, a co za tym idzie, trwałością i estetyką. Bazujemy na solidnych profilach zastrzeżonych europejskim wzorem przemysłowym, gwarantujących odpowiednią podstawę naszych konstrukcji. Dzięki doświadczonej ekipie i nowoczesnemu parkowi przemysłowemu posiadamy możliwość cięcia, spawania i gięcia profili, a stosowanie sprawdzonych metod nadruku pozwala uzyskać wyraziste i precyzyjnie docięte grafiki.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem