Ścianki panelowe

Ścianki panelowe to niezwykle wszechstronne narzędzie marketingowe, pozwalające na prezentowanie materiału promocyjnego w dowolnej przestrzeni. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ścianki wykonane z wysokiej jakości materiałów, w zróżnicowanych wariantach — możliwa jest również personalizacja projektu, by dopasować go do własnych potrzeb.

Nowoczesne ścianki panelowe o wielu zastosowaniach

Ścianki panelowe to nowoczesny sposób na reklamę, możesz wykorzystać je zarówno w biurze, jak i na targach lub wystawach. Ścianki panelowe są wygodnym rozwiązaniem umożliwiającym odpowiednie wyeksponowanie wybranych przez Ciebie produktów lub usług.

 

Zbudowane są z lekkich i trwałych profili aluminiowych z wypełnieniem panelowym z tkaniny poliestrowej, PCV, dibondu czy wypełnienia HDF. Grafika nadrukowywana jest jednostronnie lub obustronnie, za pomocą metody UV. Poręczna konstrukcja zapewnia doskonałą mobilność, a także prosty montaż i demontaż. Zapewniamy możliwość personalizacji każdego projektu — wymiary uzależnione są od życzenia Klienta, dokonuje się też wyboru sposobu wykończenia profili aluminiowych (mogą być anodowane lub malowane na kolory z palety RAL).

 

Ścianki panelowe do biura i sklepu

Dzięki prostemu systemowi wymiany grafik możesz bez problemu wymieniać sezonową ofertę i dopasować ją do potrzeb klientów. Jako element wystroju biura, ścianki panelowe będą pełniły również ważną rolę. Pozwolą na oddzielenie od siebie poszczególnych części pomieszczenia. Sprawdzają się także w popularnych sieciach sklepów do podzielania otwartej przestrzeni na strefy tematyczne typu shop-to-shop.

 

Ścianki panelowe do dowolnej konfiguracji

Nowoczesne ścianki panelowe to rozbudowane systemy modułowe, umożliwiające dostosowanie ekspozycji do konkretnych warunków i charakteru reklamowanych produktów. Klienci mogą wybierać spośród wariantów pełnych lub z podziałem, zdecydować się na jeden panel lub ściankę podwójną czy potrójną. Ścianki mogą być proste lub łączyć się pod dowolnym kątem, co stwarza niemal nieograniczone możliwości budowania wystawy. Stabilność ścianki zapewnia solidna stalowa lub betonowa podstawa.

 

Praktyczne ścianki panelowe do zadań specjalnych

Bogata oferta firmy ELSTAR obejmuje nowoczesne ścianki panelowe przystosowane do zastosowania w różnej przestrzeni. Posiadamy wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne ścianki do ekspozycji zewnętrznej, które doskonale sprawdzą się na imprezach plenerowych, ale też na wystawach stałych czy jako atrakcyjne tablice informacyjne. Innowacyjne ścianki w formie pylonów przyciągają wzrok w przestrzeni publicznej, pełniąc z powodzeniem funkcję małych billboardów.

 

Wielkoformatowa grafika o wysokości nawet do 3 metrów to skuteczne narzędzie marketingowe, które sprawdzi się zarówno wewnątrz budynku, jak i poza nim. Oferowane przez nas ścianki panelowe to również praktyczny i estetyczny sposób na wydzielenie różnych stref w przestrzeni biurowej, hotelowej czy sklepowej.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem