Ścianki tekstylne

Ścianki tekstylne to nowoczesny sposób na skuteczne wyeksponowanie materiału reklamowego tak, by perfekcyjnie współgrał z otoczeniem i tworzył z nim spójną, estetyczną całość. W naszej ofercie znajdują się ścianki w wielu wariantach i wymiarach, wyjątkowo łatwe w obsłudze i trwałe. Systemy modułowe umożliwiają stworzenie optymalnego wariantu ekspozycji, poprzez dowolne łączenie ze sobą poszczególnych elementów.

Co wyróżnia nasze ścianki tekstylne?

Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości ścianki tekstylne w wielu formatach, dzięki czemu możesz dopasować je do wystroju wnętrza. Ścianki tekstylne są proste w instalacji. Szybki montaż, demontaż oraz wymiana grafiki pozwala na korzystanie z nich nie tylko stacjonarnie, ale również podczas wyjazdów na targi lub wystawy.

 

Aluminiowe profile posiadają wytrzymałe i lekkie wypełnienie z tkaniny poliestrowej, zadrukowanej metodą sublimacji. Nadruk może być jedno lub dwustronny, a grafikę łatwo jest wymienić — to o wiele tańsze rozwiązanie niż każdorazowa wymiana całej ścianki. Profile aluminiowe dostępne są w wersji anodowanej lub w kolorach z palety RAL. Ścianki nadają się do wielokrotnego użytku, a do ich montażu czy demontażu nie są potrzebne narzędzia. Posiadamy modele przeznaczone zarówno do wykorzystania jako elementy wolnostojące, jak i nadające się do montażu na ścianie lub suficie.

 

Różne rodzaje ścianek tekstylnych

W bogatej ofercie posiadamy wiele wariantów ścianek tekstylnych, przeznaczonych do różnych zastosowań. Znajdują się wśród nich tekstylne ścianki działowe, przydatne podczas aranżacji przestrzeni biurowej. Pozwalają na oddzielenie od siebie miejsc pracy w pomieszczeniach typu open space, wydzielenie strefy odpoczynku czy wytyczenie drogi. Warto sięgnąć po funkcjonalne ścianki akustyczne, obniżające hałas w biurze czy na sali konferencyjnej.

 

Pełną widoczność i atrakcyjność wizualną nawet w nocy zapewnią ścianki z podświetleniem typu LED — przeznaczone są do zastosowania szczególnie tam, gdzie klienci przebywają przez całą dobę np. na lotnisku. Dostępne są również praktyczne ścianki tekstylne o modułowej budowie, dzięki którym możliwe jest dowolne skonfigurowanie wystawy czy stoiska reklamowego. W przestrzeniach zaaranżowanych w nowoczesnym stylu szczególnie dobrze prezentować się będą ścianki o dynamicznych kształtach np. skośne lub w wariancie łukowym.

 

Profesjonalne ścianki tekstylne Elstar

Wybierz profesjonalne, stabilne, aluminiowe ścianki tekstylne, jeśli szukasz rozwiązań o wymiarach dopasowanych do Twoich potrzeb – na życzenie klientów wykonujemy ścianki tekstylne o niestandardowych wymiarach. Tego rodzaju produkty sprawdzą się doskonale w przestrzeni handlowej, punktach usługowych, instytucjach użytku publicznego, a także na targach czy konferencjach.

 

Firma ELSTAR od ponad 35 lat zajmuje się produkcją wytrzymałych i praktycznych systemów wystawienniczych i reklamowych — ścianki tekstylne to jeden z kluczowych elementów oferty, stworzony z myślą o skutecznym eksponowaniu materiału, nowoczesnej formie i prostej obsłudze.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z naszym handlowcem